
Het Migács huis werd in 1978 gebouwd met de voorloper van Ytong. Het huis is voorzien van water, gas, elektra, riolering en internet. Bijna overal in het huis is dubbel glas in de ramen en deuren. Op de vloeren liggen vloertegels en in de kamers laminaat. Het huis zelf is een ruim met nog mogelijkheid om de bovenverdieping in te richten. Het huis heeft centrale verwarming via aardgas maar ook via een allesbrander, dus de verwarming kan ook op hout werken. Er is ruimte genoeg om het helmaal anders in te richten en een comfortabel ’westers’ huis van te maken.
- 2 Slaapkamers
- Woonkamer
- Hal
- Keuken/Eetkamer
- Gang
- Voorraadkamer
- Badkamer/Wc
- Ketelkamer
- Terras
Klik op de plattegrond voor een vergroting
De tuin is ongeveer 1200 m2 groot. Er zijn verschillende bijgebouwen die momenteel als bergingen en als garage fungeren. Dit huis is vooral interessant voor iemand die bijgebouwen nodig heeft, of gastenkamers wil maken.
Tiszaszentimre, waar dit huis staat, is een gezellig dorpje met ongeveer 2000 inwoners met winkeltjes, dokter, apotheek, kappers,…..
Klik op de plattegrond voor een vergroting